Hakkımızda


Entegre bir işletme olmayı hedefleyerek müşterilerimize en iyi çözümü sunuyoruz.Temelleri 1963 yılında atılan Eymen Deri. , 50 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek , Türkiye de deri ve çanta sektöründe profesyonel markaların dağıtım noktası olup , pazarlama alanında ülkemizin ilklerinden olmuştur.

 

Yeni binyıla yeni vizyon

EYMEN yeni binyıla yeni bir vizyonla girer: “Sektörünün öncü firmalarından biri olup , tüm dünyaya hakim olan çanta ve cüzdan malzeme ürünleri satmaktadır” Hızlı ve yenilikçi büyüme ile ülkesinin gelişimine katkıda bulunmak tek hedefidir.

Bünyesinde yer alanlar için artan oranda katma değer yaratmak olan EYMEN, tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleriyle yürütüyor. 1960 ‘ larda başlayan yolculuğuna, gelişerek ve verimliliğe odaklı büyüme stratejisiyle devam ediyor.​.


Sürekli ve
değişmeyen hedefi


Kendimize ve Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz güven, bizi iddialı hedefler koymaya yönlendiriyor.

Bu hedeflere ulaşmamızın ancak stratejik yönetim yaklaşımıyla mümkün olduğunu biliyoruz.

Sektörleri açısından ürünlerin çevresel niteliklerine yönelik belirledikleri normlara uymaya, hayata geçirilen ürünlere destek olmaya çalışmıştır . Çevre dostu ürün ve hizmet portföyünün geliştirilmesiyle bir yandan EYMEN Şirketinin rekabet gücü artırılırken , diğer yandan çevreci girişimciliğine devam etmektedir.